Loading color scheme

Co to jsou počítačové brýle?

Trávíte pracovní dobu v kanceláři, ordinaci nebo třeba v dílně? Nevidíte se svými čtecími brýlemi zároveň i na práci, počítač nebo klienta? Pak jsou pro vás ideálním řešením počítačová multifokální skla.

Počítačová multifokální brýle jsou brýle, která mají speciálně navržená skla na práci v interiéru a nejen tam. Jsou konstruována tak, abyste viděli ostře na čtení, na počítač, tablet, na klienta, atd., prostě všude do zhruba 4 metrů.

Představte si, že máte nasazené třeba brýle na čtení, sedíte u stolu a něco čtete v papírech či dokumentech. Najednou si potřebujete zjistit nějaké informace na internetu, ale zjistíte, že nevidíte ostře monitor a vlastně ani na kolegu, který kolem Vás prochází. Jak by tato situace vypadala u brýlí s počítačovými skly? Situace bude stejná, ale jakmile se budete chtít zjišťovat informace na internetu, tak uvidíte ostře monitor a když lehce zvednete oči na procházejícího kolegu, tak jej také uvidíte ostře a to jste si nemuseli vyměňovat nebo sundávat brýle. Máte prostě jedny brýle, aby se Vám dobře četlo, dobře jste viděli na počítač, tablet nebo jiné mobilní zařízení a uvidíte na své kolegy nebo klienty. Navíc se s nimi sníží nebo prakticky vymizí únava očí, pálení očí nebo bolesti hlavy. Všechny tyto nepříjemnosti vetšinou způsobuje dlouhá práce na počítači nebo při umělém osvětlení.

Ještě jedna věc! Tyto interiérová multifokální skla u nás aktuálně seženete o 30% levněji a to znamená, že ušetříte i několik tisíc. Více informací o počítačových multifokálních sklech nebo o akci na skla vám rádi sdělíme na některé z našich optik v Kuřimi a Brně-Řečkovicích.

interierove multifokalni cocky