Nabídka brýlí v Nekuda Optik Brno-Řečkovice a Kuřim

V naší nabídce naleznete jak dámské, tak pánské i dětské dioptrické i sluneční brýle. Na své si u nás přijdou i zákazníci, kteří mají zájem o sportovní brýle.

Po kliknutí na tlačítko Rezervovat k vyzkoušení si můžete přijít vybraný model brýlí vyzkoušet do naší pobočky optiky v Brně-Řečkovicích nebo v Kuřimi. Stačí v poznámce objednávky uvést, kde byste je chtěli mít nachystané.

Dioptrické brýle

Vítejte v sekci dioptrické brýle! Najdete zde dámské dioptrické brýle, pánské dioptrické brýle i dětské dioptrické brýle za přijatelné ceny. Můžete si u nás zakoupit brýlové obroučky, nebo si objednat zhotovení vybraných brýlí na zakázku. Stačí v poznámce objednávky uvést dioptrie a požadované parametry skel. Budeme Vás telefonicky kontaktovat, abychom Vám nabídli konkrétní brýlové čočky. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na telefonním čísle 541 214 336.

Po kliknutí na tlačítko Rezervovat k vyzkoušení si můžete přijít vybraný model dioptrických brýlí vyzkoušet do naší pobočky optiky v Brně-Řečkovicích nebo v Kuřimi. Stačí v poznámce objednávky uvést, kde byste je chtěli mít nachystané.

Vybíráme z naší nabídky dioptrických brýlí

facebook2

myday woman 03

ZNAČKY

dioptrické a sluneční brýle Esprit

dioptrické a sluneční brýle Hannah

dioptrické a sluneční brýle rudy project

dioptrické a sluneční brýle logo

dioptrické a sluneční brýle blackfin

dioptrické a sluneční brýle lacoste

dioptrické a sluneční brýle NIKE

dioptrické a sluneční brýle Čtyřlístek