Nabídka brýlí v Nekuda Optik Brno-Řečkovice a Kuřim

V naší nabídce naleznete jak dámské, tak pánské i dětské dioptrické i sluneční brýle. Na své si u nás přijdou i zákazníci, kteří mají zájem o sportovní brýle.

Po kliknutí na tlačítko Rezervovat k vyzkoušení si můžete přijít vybraný model brýlí vyzkoušet do naší pobočky optiky v Brně-Řečkovicích nebo v Kuřimi. Stačí v poznámce objednávky uvést, kde byste je chtěli mít nachystané.

Pánské brýle BLACKFIN BF729 SHANKS col.432 58-16

Pánské titanové obruby BLACKFIN v černo-červené barvě.
Výrobce:
Dostupnost: skladem

Array
očnice
nosník
Popis

 

Pánské brýle BLACKFIN BF729 SHANKS col.432 58-16

 Titanové brýle Blackfin jsou na první pohled dobře rozeznatelné a to díky svým jedinečným tvarům a barevným kombinacím. Vyrábí je italská firma Pramaor, která byla založena v roce 1971 v Itálii- v Agordu v Dolomitech. Očnice Blackfin jsou vyrobeny z nejkvalitnějšího japonského titanu, jsou laserem vyřezávány z velkých plátů titanu. Stranice jsou vyrobeny z 0,5mm tenkého betatitanu- to kvůli pružnosti a dobré flexibilitě. Vně stranic je dekorace vytvářena laserem, uvnitř jsou označení též vypalovány laserem.Koncovky k obrubám jsou označeny jako Swordfish- mečoun a firma je má patentované.Obruby Blackfin váží mezi 10-14g- přes svou masivnost překvapí lehkostí a pohodlím.Výrobky Pramaoru nesou označení "neomadeinitaly", což znamená "opravdu vyrobeno v Itálii"

Parametry pánských brýlí 

  • Materiál: titan
  • Barva:černá/červená
  • Velikost očnice: 58
  • Šířka nosníku: 16
  • Výrobce:BLACKFIN

 

 

facebook2

myday woman 03

ZNAČKY

dioptrické a sluneční brýle Esprit

dioptrické a sluneční brýle Hannah

dioptrické a sluneční brýle rudy project

dioptrické a sluneční brýle logo

dioptrické a sluneční brýle blackfin

dioptrické a sluneční brýle lacoste

dioptrické a sluneční brýle NIKE

dioptrické a sluneční brýle Čtyřlístek