Pojišťovny od 1. 8. 2019 nebudou přispívat na brýle

Věděli jste, že od 1. srpna 2019 přestanou zdravotní pojišťovny přispívat na dioptrické brýle? Nevěšte hlavu! Objednejte se k nám na vyšetření zraku v optice Nekuda Optik a přijďte si  pro nové brýle přímo k nám bez zdlouhavého objednávání se k očnímu lékaři.

Číst dál...

Skla proti únavě očí za akční cenu (platí do 31. 3. 2019)

Už po dvou hodinách práce na notebooku nebo mobilu můžete cítit napětí a únavu očí. Pokud trávíte hodně času používáním digitálních zařízení, pořiďte si čočky Sync, které pomůžou předejít všem nepříjemným příznakům tzv. syndromu počítačového vidění.

Číst dál...

Vánoce v Nekuda Optik

Zpříjemněte si letošní Vánoce návštěvou Nekuda Optik v Brně-Řečkovicích! Každý nakupující si může vylosovat hodnotný dárek. Těšíme se na vaši návštěvu!

Číst dál...

Samozabarvovací čočky SENSITY

Představujeme vám novinku v našem sortimentu brýlových čoček - samozabarvovací čočky SENSITY. Přijďte si je vyzkoušet do kterékoliv z našich poboček v Brně-Řečkovicích nebo v Kuřimi.

Číst dál...

Co to jsou počítačové brýle?

Trávíte pracovní dobu v kanceláři, ordinaci nebo třeba v dílně? Nevidíte se svými čtecími brýlemi zároveň i na práci, počítač nebo klienta? Pak jsou pro vás ideálním řešením počítačová multifokální skla.

Číst dál...