Loading color scheme

Měření zraku

Sáhněte si do svědomí - kdy jste naposledy byli u očního lékaře?

Věděli jste, že prohlídku zraku byste měli absolvovat minimálně jednou za rok? Jen tak budete mít jistotu, že Vaše brýle nejsou příliš silné nebo slabé pro Vaše oči, což může způsobovat řadu problémů.

Při vyšetření zraku se porovnávají poslední naměřené hodnoty zrakové ostrosti a jiných funkcí s aktuálními údaji. Pokud jsou zjištěny velké změny, lze usuzovat na oční onemocnění, které by se jinak projevilo až v pozdějších stádiích.

Víme, že objednací doby očních lékařů v Brně jsou v řádu měsíců. Proto naše optiky nabízí vyšetření oční lékařkou v prostorách naší optiky. Je třeba se objednat, ale nemusíte se obávat, že byste čekali týdny či měsíce.

Jaký je rozdíl mezi měřením zraku optometristou a očním lékařem?

Vzhledem k tomu, že běžné vyšetření očí v očních ambulancích trvá cca 15 minut, není zde dostatečný prostor pro detailní vyšetření zraku. Účelem tohoto vyšetření je především v léčba a prevence očních onemocnění.

Vyšetření zraku optometristou nehradí zdravotní pojišťovna. Toto vyšetření zraku trvá 30-60 minut dle jeho náročnosti a optometrista provádí celou řadu testů, které umožňují odhalení i skrytých očních vad.

Měření zraku v Nekuda Optik Kuřim

Nekuda Optik Kuřim nabízí profesionální měření zraku v naší kamenné prodejně na adrese Legionářská 463, Kuřim. Objednat se můžete telefonicky na čísle 775 659 229 nebo nás můžete kontaktovat prostřednictvím našeho objednacího formuláře.

měření zraku
 
Můžete napsat ještě 1000 znaků.