Loading color scheme

Disney Frozen II

Nová značka brýlí v našich optikách - Coco Song

Představujeme novou značku brýlových obrub na našich optikách COCO SONG. COCO SONG jsou výjimečné brýlové obruby - pokud si vyberete COCO SONG, vybíráte kvalitu. Exkluzivní kolekce značky COCO SONG vzdává hold historii čínské kultury a umění v kombinaci s důrazem na detail italského designu.

Číst dál »

Vánoce v Nekuda Optik

Zpříjemněte si letošní Vánoce návštěvou Nekuda Optik v Brně-Řečkovicích! Každý nakupující si může vylosovat hodnotný dárek. Těšíme se na vaši návštěvu!

Číst dál »

Samozabarvovací čočky SENSITY

Představujeme vám novinku v našem sortimentu brýlových čoček - samozabarvovací čočky SENSITY. Přijďte si je vyzkoušet do kterékoliv z našich poboček v Brně-Řečkovicích nebo v Kuřimi.

Číst dál »

Co to jsou počítačové brýle?

Trávíte pracovní dobu v kanceláři, ordinaci nebo třeba v dílně? Nevidíte se svými čtecími brýlemi zároveň i na práci, počítač nebo klienta? Pak jsou pro vás ideálním řešením počítačová multifokální skla.

Číst dál »

MÁME PRO VÁS DÁREK K MDŽ

Milé zákaznice,

k Mezinárodnímu dni žen jsme pro vás připravili speciální nabídku. Ve dnech 8. a 9.3. vám v našich optikách v Brně-Řečkovicích a Kuřimi při zakoupení nových brýlí odečteme 2000,-.
Číst dál »

Jarní akce na samozabarvovací skla

Všimli jste si, že už se blíží jaro a s ním i prosluněné dny? Ne každý si může dovolit vyměnit dioptrické brýle za sluneční. Využijte naší akční slevy 30-50% na samozabarvovací skla Hoya! 

Číst dál »

Vánoční dny v optice

Milí zákazníci,

s blížícími se vánočními svátky a koncem roku bychom vám rádi za celý náš kolektiv poděkovali za projevenou přízeň a připravili si pro vás malé, ale o to příjemnější překvapení.

Zastavte se v naší optice v Brně-Řečkovicích a vychutnejte si lahodný punč nebo svařáček, nechte si opravit a vyčistit své brýle a jako dárek od nás ještě dostanete dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč, kterým třeba můžete obdarovat své blízké.

Těšíme se na vás a neváhejte, počet poukazů je limitovaný. :-)

Číst dál »

Strana 1 z 3

< class="moduletable ">
 x 

Cart empty
< class="moduletable ">
< class="moduletable ">
< class="moduletable ">
< class="moduletable ">