Loading color scheme

Coco Song

Představujeme novou značku brýlových obrub na našich optikách COCO SONG

COCO SONG jsou výjimečné brýlové obruby - pokud si vyberete COCO SONG, vybíráte kvalitu. Exkluzivní kolekce značky COCO SONG  vzdává hold historii čínské kultury a umění v kombinaci s  důrazem na detail italského designu.

Na některých modelech se nachází malé postříbřené kovové detaily skládajících se z medailónů, draků a jiných zvířat z asijské mytologie. Syté barvy celulozových-acetátových obrub jsou díky obsahu pravých hedvábných textílií kombinovaných se vzácnými květinami, sušenými listy, peřím ze pštrosa a jiných pestrobarevných tropických ptáků.

Brýlové obruby COCO SONG jsou navíc vylepšené pravými polodrahokamy jako jsou nefrittygří okotyrkyslapis lazuli malachit. Každý tento kámen má svůj význam a vliv na člověka.  Také se používají originálně Swarowski krystaly.

COCO SONG ztělesňuje expresivita prostřednictvím řečí barev. Například, modrá znamená pokoj, červená radost a lásku, zelená kreativitu a žlutá je barva císaře. Orientální vlivy jsou dokonce zakotvené v ochranné známce COCO SONG, co je zkratka pro "znovuzrození" a mnohé ze symbolů, které zdobí obruby znamenají dlouhou životnost a štěstí. Obruby jsou vyrobené z nejvyšší kvality italského acetátu. Tato exkluzívní kolekce je určená pro zkušené, kosmopolitní zákazníky, který chtějí expresívní obruby, ve kterých by se odrážela jejich osobnost.

Každý rám je vyrobený ručně. Jakékoliv barevné odlišnosti nebo nepatrné nedokonalosti by měli být vnímány jako charakteristické rysy, které dělají tyto obruby výjimečnými. Tato specifické výrobní technika plus využití přírodních materiálů spolu se speciální odbornou starostlivostí má ochránit krásu obrub COCO SONG.


Najdete zde dioptrické brýle značky COCO SONG, které můžete v našich optikách zakoupit za přijatelné ceny. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás na telefonním čísle 541 214 336.

Přijďte si vybraný model brýlí vyzkoušet do naší pobočky optiky v Brně-Řečkovicích, Židenicích nebo v Kuřimi.

Vybíráme z naší nabídky brýlí značky COCO SONG