Loading color scheme

Vánoce v Nekuda Optik

Zpříjemněte si letošní Vánoce návštěvou Nekuda Optik v Brně-Řečkovicích! Každý nakupující si může vylosovat hodnotný dárek. Těšíme se na vaši návštěvu!

Číst dál »

Samozabarvovací čočky SENSITY

Představujeme vám novinku v našem sortimentu brýlových čoček - samozabarvovací čočky SENSITY. Přijďte si je vyzkoušet do kterékoliv z našich poboček v Brně-Řečkovicích nebo v Kuřimi.

Číst dál »

Co to jsou počítačové brýle?

Trávíte pracovní dobu v kanceláři, ordinaci nebo třeba v dílně? Nevidíte se svými čtecími brýlemi zároveň i na práci, počítač nebo klienta? Pak jsou pro vás ideálním řešením počítačová multifokální skla.

Číst dál »

MÁME PRO VÁS DÁREK K MDŽ

Milé zákaznice,

k Mezinárodnímu dni žen jsme pro vás připravili speciální nabídku. Ve dnech 8. a 9.3. vám v našich optikách v Brně-Řečkovicích a Kuřimi při zakoupení nových brýlí odečteme 2000,-.
Číst dál »

Jarní akce na samozabarvovací skla

Všimli jste si, že už se blíží jaro a s ním i prosluněné dny? Ne každý si může dovolit vyměnit dioptrické brýle za sluneční. Využijte naší akční slevy 30-50% na samozabarvovací skla Hoya! 

Číst dál »

Vánoční dny v optice

Milí zákazníci,

s blížícími se vánočními svátky a koncem roku bychom vám rádi za celý náš kolektiv poděkovali za projevenou přízeň a připravili si pro vás malé, ale o to příjemnější překvapení.

Zastavte se v naší optice v Brně-Řečkovicích a vychutnejte si lahodný punč nebo svařáček, nechte si opravit a vyčistit své brýle a jako dárek od nás ještě dostanete dárkový poukaz v hodnotě 300 Kč, kterým třeba můžete obdarovat své blízké.

Těšíme se na vás a neváhejte, počet poukazů je limitovaný. :-)

Číst dál »

30% sleva na plastová skla Hoya

Do konce roku 2017 super nabídka na plastová skla s nejlepší povrchovou úpravou. Využijte této akční slevy a navštivte naši optiku v Brně-Řečkovicích nebo v Kuřimi a nechte si vyrobit nové brýle s kvalitními plastovými čočkami značky Hoya! Více informací na telefonním čísle 775 659 229 nebo přímo v optice.

Číst dál »

Obruby zn. Look

To je až 20 možností, jak vypadat s jednou zakoupenou obrubou pokaždé jinak. Stačí jednoduchý pohyb ruky a zázrak je během pár vteřin na světě.

Číst dál »

Akce na ochranné čočky HOYA

Objednejte si dioptrické brýle s ochrannými čočkami HOYA, které chrání vaše oči před modrým světlem i UV zářením, a získejte k nim zdarma DEŠTNÍK. A to není vše! Nákupem brýlových čoček HOYA přispějete také nadaci Světluška!

Číst dál »

Strana 1 z 2