Loading color scheme

Nová povrchová úprava na plastová skla - Meyrio.

Název Meiryo byl odvozen z japonského slova, které znamená „průzračný, čirý, jasný“. Je odkazem na japonský původ společnosti HOYA a zároveň důkazem vynikajících technologických vlastností povrchové úpravy. Meiryo znamená dlouhotrvající odolnost a vynikající jasné vidění.
Číst dál »
NOVÉ SAMOZABARVOVACÍ BRÝLOVÉ ČOČKY

NOVÉ SAMOZABARVOVACÍ BRÝLOVÉ ČOČKY

Samozabarvovací čočky Sensity Fast znamenají pohodlí a ochranu proti UV záření. Jsou ideální pro aktivnější klienty, kteří žijí rychlým a pestrým životním stylem, kteří jsou neustále v pohybu a hledají brýlové čočky, které se rychle přizpůsobí neustále se měnícím světelným podmínkám. Venku čočky Sensity Fast ztmavnou do slunečního odstínu kategorie 2 (76 %) a v interiéru se opět odbarví za výrazně zkrácenou dobu oproti jiným samozabarvovacím čočkám. Jsou nejrychlejšími samozabarvujícími čočkami na trhu* a mohou uspokojit vaše nejaktivnější a náročné nositele fotochromatických brýlových čoček.

Číst dál »
MiYOSMART

MiYOSMART

Brýlové čočky Miyosmart pomáhají dětem k zpomalení progrese krátkozrakosti. Dle nashromážděných dat za 2 leté období je prokázáno zpomalení až o 60%. Technologie D.I.M.S. vytváří na čočce kolem centrální zóny s plnou  korekcí tzv. myopické rozostření, a to díky velkému množství malých segmentů. Tímto je možné zároveň zpomalit růst oční bulvy a zajistit ostré vidění. 

Číst dál »
Disney Frozen II

Nová značka brýlí v našich optikách - Coco Song

Představujeme novou značku brýlových obrub na našich optikách COCO SONG. COCO SONG jsou výjimečné brýlové obruby - pokud si vyberete COCO SONG, vybíráte kvalitu. Exkluzivní kolekce značky COCO SONG vzdává hold historii čínské kultury a umění v kombinaci s důrazem na detail italského designu.

Číst dál »

Vánoce v Nekuda Optik

Zpříjemněte si letošní Vánoce návštěvou Nekuda Optik v Brně-Řečkovicích! Každý nakupující si může vylosovat hodnotný dárek. Těšíme se na vaši návštěvu!

Číst dál »

Samozabarvovací čočky SENSITY

Představujeme vám novinku v našem sortimentu brýlových čoček - samozabarvovací čočky SENSITY. Přijďte si je vyzkoušet do kterékoliv z našich poboček v Brně-Řečkovicích nebo v Kuřimi.

Číst dál »

Co to jsou počítačové brýle?

Trávíte pracovní dobu v kanceláři, ordinaci nebo třeba v dílně? Nevidíte se svými čtecími brýlemi zároveň i na práci, počítač nebo klienta? Pak jsou pro vás ideálním řešením počítačová multifokální skla.

Číst dál »

Strana 1 z 3