Loading color scheme

Služby Nekuda Optik Kuřim

Naše optika poskytuje mimo jiné tyto služby:

Dioptrické brýle

Potřebujete zhotovit dioptrické brýle nebo v nich vyměnit brýlové čočky? Pak jste u nás na správném místě! Naše optika nabízí velký výběr obrouček brýlí i značkových brýlových čoček od renomovaných výrobců jako jsou Essilor, Rodenstock, Nikkon, Omega Optix, Hoya. Poradíme Vám s výběrem rámečků pro dioptrické brýle u nás v optice!
Více o dioptrických brýlích »

Sluneční brýle

Chcete mít záruku, že své oči chráníte opravdu spolehlivě proti UV záření? Vyberte si v naší optice kvalitní sluneční brýle světových značek jako je Elle, Jaguar, Calvin Klein, Davidoff, ale i cenově dostupnější modely. Ať už potřebujete dámské, pánské nebo dětské sluneční brýle, u nás si vybere každý! Nabízíme i dioptrické sluneční brýle!
Více o slunečních brýlích »

Kontaktní čočky

Potřebujete poradit s výběrem kontaktních čoček? Navštivte naši optiku. Provedeme Vám vstupní vyšetření, doporučíme Vám kontaktní čočky a naučíme Vás s nimi manipulovat.
Aplikace a prodej kontaktních čoček »

Opravy a čištění brýlí

Potřebujete opravit dioptrické brýle? Obraťte se na nás! Veškeré drobné opravy, čištění brýlí a úpravy brýlí na obličeji provádíme na počkání a ZDARMA. Složitější opravy jako letování do 1 hodiny.

Vyšetření očním lékařem v optice

Nemůžete se dostat ke svému očnímu lékaři? Chcete ušetřit čas? Využijte naší nabídky a domluvte si schůzku s oční lékařkou přímo v naší optice telefonicky na čísle 541 214 336.
Více o službě oční lékařka v optice »

Vyšetření zraku optikem

Chcete mít jistotu, že máte v brýlích opravdu správné brýlové čočky a nechce se Vám trávit hodiny čekáním v ordinaci očního lékaře? Přijďte k nám! Důkladně vyšetříme Váš zrak a doporučíme Vám vhodné brýle.
Více o měření zraku »