Vyšetření zraku očním lékařem v optice

Prohlídku zraku byste měli absolvovat minimálně jednou za rok, abyste měli jistotu, že Vaše brýle nejsou příliš silné nebo slabé pro Vaše oči, což může způsobovat řadu problémů.

Při vyšetření zraku se porovnávají poslední naměřené hodnoty zrakové ostrosti a jiných funkcí s aktuálními údaji. Pokud jsou zjištěny velké změny, lze usuzovat na oční onemocnění, které by se jinak projevilo až v pozdějších stádiích.

Jaký je rozdíl mezi měřením zraku optometristou a očním lékařem?

Vzhledem k tomu, že běžné vyšetření očí v očních ambulancích trvá cca 15 minut, není zde dostatečný prostor pro detailní vyšetření zraku. Účelem tohoto vyšetření je především v léčba a prevence očních onemocnění.

Vyšetření zraku optometristou nehradí zdravotní pojišťovna. Toto vyšetření zraku trvá 30-60 minut dle jeho náročnosti a optometrista provádí celou řadu testů, které umožňují odhalení i skrytých očních vad.

Oční lékařka v oční optice

Nechcete dlouho čekat na objednání u očního lékaře? Nebaví Vás dlouho čekat v čekárně na očním a pak ještě cestovat pro brýle do optiky? Nemusíte! Od 1. ledna 2014 nabízí NekudaOptik vyšetření očí u očního lékaře přímo u nás v optice - a to jak v naší optice na adrese Legionářská 463, Kuřim, tak v naší nové optice na adrese Palackého náměstí 2, Brno-Řečkovice. Telefon pro objednávky v Brně: 604 308 352 .

Oční lékařka Vám bez čekání vyšetří přední segment oka a předepíše potřebnou dioptrii pro zhotovení brýlí, které si u nás bez dalšího cestování můžete nechat udělat.

Navštivte naši optiku nebo se objednejte na telefonním čísle 541 214 336 nebo 775 659 229 nebo protřednictvím níže uvedeného formuláře.

1000 znaků zbývá